Dlaczego DOMXS

Najwyższa jakość i dbałość o detale

Opowiedzcie nam, jak chcecie żeby wyglądał Wasz dom marzeń.

To pytanie najczęściej zadajemy naszym Klientom. DOMXS powstał na bazie wieloletnich doświadczeń i przemyślanych rozwiązań. Ale i tak przy każdej budowie dodajemy coś ekstra. I zawsze dopasowujemy dom do jego przyszłych mieszkańców. Z tego właśnie powodu każdy DOMXS jest wyjątkowy i niepowtarzalny. I ma w sobie to „COŚ”, co sprawia, że wchodząc do niego od razu jesteście u siebie, w swoim świecie, przystani, azylu… DOMXS odwzajemnia uczucia domowników, otula ich, zapewnia bezpieczeństwo i sprawia, że zawsze z uśmiecham do niego wracają.

Chcesz obejrzeć DOMXS na żywo?

Co odróżnia DOMXS od innych budynków?

Dbałość o jego wykonanie, materiały najwyższej jakości oraz pewne detale…

  • Wszystkie modele DOMXS są domami całorocznymi.
  • Każdy DOMXS stawiamy na porządnym fundamencie.
  • Budują go ręcznie, wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.
  • DOMXS to nie dom modułowy – dzięki temu możesz przesunąć ściany, dodać więcej okien, zabudować piętro…
  • Wykorzystujemy tylko certyfikowane materiały premium renomowanych producentów.
  • Nie mamy domu pokazowego – odwiedzamy właścicieli zbudowanych już DOMXS-ów i w ten sposób prezentujemy dom kolejnym Klientom.

Cechy charakterystyczne DOMXS

Konstrukcja szkieletowa z certyfikowanego drewna C24 – stosowane przez nas drewno pochodzi z legalnych źródeł i ma niezbędne certyfikaty.
Ściany zewnętrzne szczytowe wykończone wysokogatunkowym drewnem modrzewiowym.
Ściany wewnętrzne z deski sosnowej lub świerkowej o najwyższym standardzie – drewno ostrugane i wysuszone.
Ocieplenie domów naturalną wełną mineralną o wysokim współczynniku przewodzenia ciepła. W DOMXS w zależności od modelu grubość ocieplenia dachu to 20 lub 25 cm, w ścianach 15 lub 20 cm. Dodatkowo ściany wewnętrzne także są ocieplone. Zapewnia to komfortowe i ekonomiczne warunki mieszkania – ciepło w zimie i chłód latem. A także dobre wyciszenie pomiędzy pomieszczeniami i piętrami.
Stolarka okienna oraz całoroczne drzwi wejściowe to produkty premium renomowanych firm takich jak: SCHÜCO czy KÖMMERLING – spełniają najwyższe wymagania w zakresie wzornictwa, komfortu, bezpieczeństwa oraz efektywności energetycznej.
Okucia do okiennic specjalnie dla DOMXS produkuje renomowana włoska firma z ogromnym doświadczeniem. Wykorzystana do produkcji stal daje pewność i trwałość wieloletniego użytkowania. Okucia posiadają europejskie certyfikaty jakości: ISO 14001:2015, UNI EN ISO 9001:2000 – UNI EN ISO 9004:2000.
Okiennice na przód i tył to standard wykonania domu DOMXS – chronią przed słońcem i zimnem. Dają poczucie prywatności i zabezpieczą Twój dom.
Eleganckie moskitiery na części uchylne okien na parterze DOMXS są już w cenie.
Wyjątkowy komin wykonany jest ze stali nierdzewnej. Nie wymaga renowacji. Dodatkowo posiada aż 5 cm izolacji oraz napowietrzenie w płycie fundamentowej.
Konstrukcję dachu DOMXS pokrywa wysokojakościowa blacha na rąbek renomowanych dostawców z minimalnie 20-lelnią gwarancją.
Konstrukcja dachu jest specjalnie wzmocniona pod fotowoltaikę.
DOMXS dopasujemy do oczekiwań i potrzeb Twojej rodziny. Przesuniemy ściany, dodamy okna, zabudujemy antresolę, zrobimy taras, garaż, pergolę…

Porozmawiajmy o ofercie dla Ciebie

co nas wyróżnia na tle konkurencji

A może chcesz pomieszkać zanim kupisz?

albo wynająć na weekend lub urlop

Zobacz DOMXS na żywo

Chcą Państwo obejrzeć DOMXS na żywo? Nic prostszego. Zapraszamy do kontaktu. Mogą też Państwo zostawić namiary na siebie, abyśmy mogli powiadomić o dniach otwartych organizowanych przez DOMXS.