Wynajmij DOMXS

i sprawdź jak przyjemnie się w nim mieszka

Zamieszkać w DOMXS-ie przed startem budowy...

Dotychczas pokazując DOMXS-y zapraszaliśmy Klientów do zbudowanych prywatnych domów. Umawialiśmy się z ich właścicielami korzystając z doskonałych relacji, które powstały podczas budowy. Jednak od teraz mogą Państwo wynająć DOMXS-y i pomieszkać w nich przez weekend, tydzień, a nawet całe wakacje… Poczuć jak przyjemnie i wyjątkowo się tu mieszka. I spokojnie zaplanować własny DOMXS dopasowany do Państwa rodziny. My go zbudujemy.

Poznaj DOMXS-y na wynajem:

Siedlisko Otwartych Okiennic

DOMXS45, Trześcianka, Podlasie

Zapraszamy do odwiedzenia prototypu DOMXS na Podlasiu. Wprawdzie jest on trochę niższy (5 metrów wysokości), troszkę mniejszy i w loftowym klimacie OSB, ale jego minimalizm i przemyślany dogłębnie projekt stał się podwaliną naszej firmy.
Budowane obecnie modele DOMXS45 mają standardowo 35m² powierzchni zabudowy. To prawie 49 metrów użytkowych licząc po podłodze. To domy o wysokości 6 metrów zaprojektowane dla 3-4 osobowej rodziny (sypialnia na antresoli i rozkładana sofa w salonie). To najpopularniejsze DOMXS-y budowane na inwestycję pod wynajem i agroturystykę.

Jesteście już gotowi na odwiedziny? 
Wystarczy kliknąć w poniższy link i ustalić termin pobytu z gospodarzem. Serdecznie zapraszamy.

Chata za lasem

DOMXS70+, Grzegorzewice, Mazowsze

Tym razem zapraszamy Państwa w okolice Mszczonowa. Zbudowaliśmy tutaj DOMXS70 w opcji wzbogaconej. Na życzenie właściciela nieznacznie go powiększyliśmy, gdyż zawsze dopasowujemy dom do potrzeb jego mieszkańców.

Chcecie poznać wyjątkowy design i na własnej skórze poczuć jego klimat? Wystarczy kliknąć w poniższy link, ustalić termin oraz warunki pobytu z gospodarzem.

Zobacz DOMXS na żywo

Chcą Państwo obejrzeć DOMXS na żywo? Nic prostszego. Zapraszamy do kontaktu. Mogą też Państwo zostawić namiary na siebie, abyśmy mogli powiadomić o dniach otwartych organizowanych przez DOMXS.