Czy możliwe jest zamieszkanie w DOMXS przed jego wybudowaniem?

Odpowiedz na to pytanie jest bardzo konkretna. I bardzo prosta. Tak jak współpraca z nami. A więc – TAK, teraz mogą Państwo nie tylko obejrzeć nasze DOMXS-y, ale także wynająć je i pomieszkać w nich przez weekend, tydzień, a nawet przez całe wakacje…

Dotychczas pokazując DOMXS-y zapraszaliśmy Państwa do zbudowanych przez nas prywatnych domów. Umawialiśmy się z ich właścicielami korzystając z doskonałych relacji i przyjacielskich więzi, które powstały podczas budowy.

Od teraz możliwość obejrzenia DOMXS-a na żywo to nie tylko krótka wizyta w domu obecnego właściciela. Już dziś mogą Państwo wynająć prywatne DOMXS-y i poczuć, jak przyjemnie i wyjątkowo się w nich mieszka. A odpoczywając w spokoju i w otoczeniu przyrody będą Państwo mogli niespiesznie zaplanować wygląd własnego DOMXS-a.

Dodacie więcej okien dachowych, aby pooglądać gwiazdy? A może zażyczycie sobie zabudować antresolę tworząc sypialnie dla dzieciaków? A może przyda się komfortowe miejsce do czytania książek? A co jak przestawimy kilka ścian i przesuniemy kuchnię na drugą stronę?

U nas jest to możliwe, gdyż nie budujemy DOMXS-ów z gotowych modułów. Każdy DOMXS jest projektowany indywidualnie pod potrzeby Państwa rodziny. I budowany od podstaw na Waszej działce. DOMXS powstał na bazie wieloletnich doświadczeń i przemyślanych rozwiązań. Ale i tak przy każdej budowie dodajemy coś ekstra. I zawsze dopasowujemy dom do jego przyszłych mieszkańców.

Z tego właśnie powodu każdy nasz dom jest wyjątkowy i niepowtarzalny. I ma w sobie to „COŚ”, co sprawia, że wchodząc do niego od razu jesteście u siebie, w swoim świecie, przystani, azylu… To Państwa miejsce na Ziemi. DOMXS odwzajemnia uczucia domowników, otula ich, zapewnia bezpieczeństwo i sprawia, że zawsze z uśmiecham do niego wracają…

Zanim jednak wybudujemy DOMXS dla Państwa, skorzystajcie z okazji i poznajcie DOMXS-y na wynajem: https://www.domxs.pl/wynajmij-domxs

Zawsze możemy się w nich spotkać. Opowiecie nam wówczas, jak chcecie, żeby wyglądał Wasz DOMXS marzeń… A gdybyście chcieli wybudować kilka DOMXS-ów i zarabiać na ich wynajmie, porozmawiamy o pomnożeniu Państwa oszczędności.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Masz jakieś pytania?

PODZIEL SIĘ:

Zobacz DOMXS na żywo

Chcą Państwo obejrzeć DOMXS na żywo? Nic prostszego. Zapraszamy do kontaktu. Mogą też Państwo zostawić namiary na siebie, abyśmy mogli powiadomić o dniach otwartych organizowanych przez DOMXS.