Z DOMXS inflacja nie odbiera marzeń!

Prototyp DOMXS zbudowaliśmy w 2013 roku. Od tamtych dni minęło trochę czasu. Wciąż budujemy nasze domy i to coraz większemu gronu szczęśliwych Właścicieli. Nie zwalniamy tempa i trzy kolejne wyjątkowe inwestycje właśnie powstają. Cudownie jest spełniać marzenia naszych Klientów o własnym azylu. Dodaje nam to skrzydeł i zachęca do jeszcze większego wysiłku. Czasami jednak nie mamy wpływu na pewne rzeczy…

W tym roku pierwszy raz od ośmiu lat zmuszeni byliśmy – tak ZMUSZENI – podnieść ceny budowy DOMXS-ów. Wszystko przez szalony wzrost cen materiałów budowlanych – niektóre w ciągu kilku tygodni podrożały o 300%, większość o 100-150%. I mimo tego wciąż są problemy z ich kupnem.

Nie zanosi się, że będzie taniej. Paliwo już teraz kosztuje 6 zł za litr. Historyczna inflacja pożera nasze oszczędności. A to i tak nie koniec, gdyż od stycznia zdrożeje prąd – o ile, dziś jeszcze nie wiemy, ale mówi się nawet o 20-30% podwyżce. To przełoży się niestety na dalszy wzrost cen materiałów budowalnych w 2022 roku.

My pracownicy DOMXS mówimy STOP podwyżkom, START marzeniom. I wychodzimy do naszych Klientów z nietypową propozycją. Zainwestujcie oszczędności i zagrajcie na nosie noworocznym wzrostom cen. Już dziś podpiszmy umowę na budowę Waszego domu na wiosnę 2022. Ustalmy, jak dużo materiałów chcecie kupić w momencie podpisania umowy. Przechowamy je dla Was w magazynie. Dzięki temu ominą Was podwyżki cen od stycznia, zaoszczędzicie kilkadziesiąt tysięcy złotych, a latem zamieszkacie w Waszym nowym wyjątkowym DOMXS…
Dzwońcie, piszcie, oszczędzajcie. I nie bójcie się marzyć! Zapraszamy.

PODZIEL SIĘ:

Zobacz DOMXS na żywo

Chcą Państwo obejrzeć DOMXS na żywo? Nic prostszego. Zapraszamy do kontaktu. Mogą też Państwo zostawić namiary na siebie, abyśmy mogli powiadomić o dniach otwartych organizowanych przez DOMXS.