Inteligentne oszczędzanie przez budowanie

W ostatnim kwartale 2021 roku DOMXS zachęcał Państwa do zrealizowania swoich marzeń o własnym domu, podpisania umowy na budowę i zakup maksymalnie dużej ilości materiałów budowlanych jeszcze przed styczniowymi podwyżkami. Szczęściarze już dziś zaoszczędzili na tym pomyśle kilkadziesiąt tysięcy złotych – a jesteśmy przed podwyżkami prądu, gazu i większości materiałów budowlanych. 

Czy przy obecnych galopujących cenach można zbudować porządny drewniany dom i jeszcze na nim zaoszczędzić? Czy można sensownie zabezpieczyć swoje oszczędności?

MOŻNA. Śmiem nawet powiedzieć, że trzeba, bo to zysk w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Tylko trzeba zacząć działać.

Inflacja drenuje nasze portfele. Wzrosły koszt pracy i składka zdrowotna. Z tego powodu byliśmy zmuszeni do podwyżki w styczniu cen naszych DOMXS-ów. Na razie tylko o 5%, ale szczerze nie wiemy co będzie w kolejnych miesiącach.

Wełna mineralna wykorzystywana w ociepleniu DOMXS-ów zdrożała już o 25%. Czy to dużo? TAK, bardzo dużo. Za wełnę do jednego z naszych podstawowych modeli DOMXS100 trzeba dziś zapłacić aż o 12 000 zł więcej niż w grudniu 2021. A to tylko jeden z materiałów…

Ile wzrośnie cena blachy, drewna konstrukcyjnego, kabli elektrycznych, stolarki okiennej na razie nie wiemy. Spodziewamy się jednak dalszych comiesięcznych podwyżek cen materiałów budowlanych, tak jak miało to miejsce na przełomie kwietnia i października poprzedniego roku.

Od 1 stycznia prąd w moim domu zdrożeje o prawie 35%, a już płaciłem za niego dość dużo miesięcznie… Ciekawe jakie podwyżki Państwo dostali?

Co zatem robić? Budować, czy nie budować? Spełniać swoje marzenia, czy schować pieniądze w skarpecie?

Działać rozsądnie i szybko Szanowni Państwo. Każdy tydzień zwłoki pomniejsza Wasze oszczędności.

Nieważne kiedy chcecie rozpocząć budowę – w  kwietniu, czerwcu, czy we wrześniu.

  • już dziś porozmawiajmy i zaplanujmy comiesięczne zakupy materiałów budowalnych na Państwa DOMXS,
  • podpiszmy umowę i wybudujmy go w tym roku,
  • wspólnie oszczędźmy na budowie.

Takie właśnie inteligentne oszczędzanie przez budowanie proponujemy Państwu na początek 2022 roku.

Z najserdeczniejszymi życzeniami ZDROWIA, SZCZĘŚCIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ W NOWYM ROKU.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Masz jakieś pytania?

PODZIEL SIĘ:

Zobacz DOMXS na żywo

Chcą Państwo obejrzeć DOMXS na żywo? Nic prostszego. Zapraszamy do kontaktu. Mogą też Państwo zostawić namiary na siebie, abyśmy mogli powiadomić o dniach otwartych organizowanych przez DOMXS.